1. KAMAGRA OPIS

Wprowadziłaj ą na rynek firma Ajanta Pharma, jest to lek w postaci tabletki stosuje się ją w leczeniu zaburzeń erekcji inaczej mówiąc impotencji. Pomaga ona szybko uzyskać i utrzymać erekcję w stanie podniecenia seksualnego dzięki czemu współżycie seksualne zachowuje swój naturalny charakter. Samo przyjmowanie Kamagry nie da efektu jeśli zabraknie pobudzenia seksualnego. Produkt pomaga wywołać erekcję bez względu na podłoże i przyczyny zaburzeń erekcji.

2. CZEMU SIĘGAĆ PO KAMAGRĘ

Kamagra to nowoczesny lek generyczny jest najnowszym i tańszym odpowiednikiem viagry, zawiera ten sam składnik aktywny czyli Sildenafil Citrate. Pozytywny jest fakt że w przypadku Kamagry udało się zmniejszyć ilość efektów ubocznych występujących w tej grupie leków, jednym z nich było zaczerwienienie twarzy czy zawroty głowy. Kamagra ze względu na fakt iż jest produktem generycznym jest dużo tańsza za sprawą sankcji prawnych oraz logistycznych. "WHO" (Światowa Organizacja Zdrowia) wydała Kamagrze wszstkie niezbedne do sprzedaży na terenach EU pozwolenia.

3. CZAS DZIAŁANIA

Kamagra jest aktywna w organizmie człowieka od kilku do nawet kilkunastu godzin jest to zależne od wielu czynników. Szczytowe działanie utrzymuje się między pierwszą a czwartą godziną. Spożywanie posiłków wysoko tłuszczowych oraz wysoko procentowych alkoholów może powodować osłabienie w działania Kamagry.
Kamagra pomaga uzyskać erekcję tylko w stanie pobudzenia seksualnego samo jej zażycie nie pomoże uzyskać erekcji. Jako środek ostrożności trzeba też wiedzieć iż erekcja ciągła trwająca dłużej niż 2 godziny może być niebezpieczna i prowadzić do zwiotczenia naczyń natomiast w przypadku erekcji trwającej dłużej niż 4 godziny trzeba niezwłocznie udać się do lekarza.

3. NIE TYLKO W FORMIE TABLETKI

Kamagra występuje też w formie smakowego żelu. Działanie oraz przeznaczenie jest takie samo jak w przypadku tabletki. Jedna saszetka zawiera tą samą dawkę substancji aktywnej. Znaczącą różnicą w przypadku stosowania substancji żelowych jest szybkość z jaką rozpoczyna się proces wchłaniania do organizmu. Dodatkowo zaleca się stosowanie Kamagry w żelu osobą mjącym trudności w połykaniu tabletek.

4. PRZECIWWSKAZANIA

O sposobie przyjmowania Kamagry powinien zadecydować lekarz. Jest ona przeciwwskazana u pacjentów stosujących leki zawierające azotany w jakiejkolwiek formie niezależnie od czasu. Trzeba widzieć że spora grupa leków zawiera właśnie azotany, na przykład leki na astmę w tym nitrogliceryna. W przypadku braku pewności czy Państwa lek również je zawiera, trzeba to skonsultować z lekarzem.

Nadmienić trzeba że duża część narkotyków również zawiera azotany. Należy zweryfikować czy obecnie brane przez Państwa środki nie wejdą w interakcję ze składnikami kamagry co mogło by doprowadzić do znacznego i niebezpiecznego obniżenia ciśnienia krwi, może to doprowadzić do zawrotów głowy, utraty przytomności czy nawet do zawału serca lub wylewu. Szczególną ostrożność w przyjmowaniu Kamagry zaleca się też ludziom, u których niedawno wystąpiły niepożądane zdarzenia ze strony układu krążenia, udar mózgu lub niekontrolowane nadciśnienie lub niedociśnienie.

Kamagra jest produkowana wyłącznie dla pacjentów z zaburzeniami erekcji i nie jest lekiem dla kobiet.

5. DAWKOWANIE

Kamagra powinna być przyjmowana ściśle według zaleceń lekarzy. Na rynku są dostępne dawki leku: 25mg, 50mg oraz 100mg. Kamagrę powinno się zażywać możliwie z jak najmniejszą lecz skuteczną dawką. Jeśli stosowana dawka nie przynosi oczekiwanych rezultatów należy udać się do lekarza w celu ustalenia najbardziej optymalnej dawki. Nie należy nigdy przyjmować większych dawek niż zalecane przez lekarza.

 

6. PRZECHOWYWANIE:

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej od 15 do 30 st. C.

Chronić przed światłem i wilgocią.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.