1. CIALIS OPIS

Levitra jest produktem zwiększającym przepływ krwi do penisa. Mężczyznom mającym zaburzenia erekcji pomaga ją osiągnąć - w takim stopniu aby można było bez problemu odbyć stosunek płciowy. Po osłabnięciu podniecenia, napływ krwi do penisa powinno się zmniejszyć a erekcja powinna zniknąć. Levitra była testowana klinicznie, ponadto działanie sprawdzono na grupie mężczyzn, u których obok zaburzeń erekcji występowały inne schorzenia (np. u cukrzyca, czy osby po operacji gruczołu krokowgo). Produkt ten po raz pierwszy odniosł powodzenie i przyniosł wiarygodną poprawę jakości erekcji u wielu mężczyzn. Badani mężczyźni najczęsciej opisywali w swoich doświadczeniach z Levitrą o silniejszych erekcjach i o polepszeniu doznań seksualnych. Wiele prób klinicznych przeprowadzonych na grupie mężczyzn z zaburzeniami udowodniło, że Levitra poprawia jakość erekcji. Spora grupa mężczyzn, która stosowała preparat Levitra była usatysfakcjonowana działaniem już po pierwszym razie. Jest to preparat, który można stosować zarówno krótko jak i długo terminowo.

2. PRZECIWWSKAZANIA DLA STOSOWANIA LEVITRY

Nie przyjmuj Levitry jeśli:

  • Bierzesz pod jakąkolwiek formą "azotany" znajdują się w lekach stosowanych do złagodzenia bólu w klatce piersiowej, może się on pojawić jako skutek choroby serca. Przyjmowanie Levitry w połączeniu z azotanami (np. nitrogliceryna) może powodować poważne skutki uboczne.
  • Bierzesz leki nazwane " blokerami - alfa" (czasem stosuje się je u pacjentów z wysokim ciśnieniem). Zażywanie preparatu Levitra wraz z blokerami - alfa może obniżyć twoje ciśnienie do niebezpiecznego poziomu.
  • Jeśli Twój lekarz zdecyduje, że współżycie seksualne może być ryzykiem dla zdrowia.
  • Masz uczulenie lub alergię na jakikolwiek składnik preparatu Levitra.

 

3. PRZECHOWYWANIE:

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej od 15 do 30 st. C.

Chronić przed światłem i wilgocią.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.